#0242 F1901001

VENTS Ventilátor axiálny - 125 STH

30,24 €
25,20 € bez DPH
S DPH
VENTS Ventilátor axiálny - 125STH. Axiálny domový ventilátor s časovým spínačom a hygrostatom, 230 V AC, ø125 mm, 180 m³/h
F1902003
4823016215994
skladom
Množstvo

  Available:  skladom
VENTS
 • Opýtať sa 
 • Otázka na produkt

  VENTS Ventilátor axiálny - 125 STH

  * Povinné polia!

  Odpovieme Vám čo najskôr, spravidla v priebehu pár hodín.

  Súhlasím so spracovaním osobných dát (čítať)

  Zavrieť

  Popis produktu
  • Jednoduchý a cenovo dostupný ventilátor,
  • ochranná sieťka proti hmyzu,
  • možnosť doplnenia spätnej klapky KO,
  • veľmi tenký predný kryt.

   

  POUŽITIE

  Plastové nástenné axiálne ventilátory typovej rady S sa používajú na odvetranie kuchýň, kúpeľní, toaliet, obchodov, kancelárií, reštaurácií a iných bytových alebo nebytových priestorov. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

   

  DIZAJN

  Kryt a vrtuľa ventilátorov je vyrobená z vysoko kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Tvar vrtule zaisťuje efektívnosť a trvácnosť ventilátorov.

   

  MOTOR

  Ventilátory sú vybavené spoľahlivým motorom s klznými ložiskami. V prípade montáže do stropu alebo pri využívaní ventilátora k nepretržitej dlhodobej prevádzke sa doporučuje použitie ventilátora s označením „L“ vybaveného guličkovými ložiskami. Všetky motory sú vybavené tepelnou poistkou.

   

  OVLÁDANIE

  Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného prepínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. Modely s označením "V" sa ovládajú pomocou ťahového vypínača. Modely označené "T" sú vybavené časovým spínačom s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút. Hygrostat "H" umožňuje nastavenie hranice vlhkosti vzduchu, pri ktorej sa má ventilátor zapnúť, v rozsahu od 60 do 90 %. Ventilátory s pohybovým senzorom sú zase označené písmenom "P".

   

  MONTÁŽ

  Ventilátory sa montujú na stenu do okrúhleho potrubia alebo priamo do ventilačnej šachty. Ventilátory je možné umiestniť aj na strop, ak je použitý typ s guličkovými ložiskami. Skrutky a hmoždinky potrebné pre montáž sú súčasťou balenia.

  Technická špecifikácia
  Priemer:ø125 mm

  Prietok vzduchu:180 m³/h
  Napájanie:230 V AC

  Výkon:16 W
  Prúd:0,1 A

  Otáčky:2400 otč./min
  Hlučnosť:35 dBA

  Krytie:IP 34
  Farba:biela

  F1902003

  Tabuľka dát

  Merná jednotka
  ks
  Balenie
  7 ks

  Súvisiace produkty

  (16 other products in the same category)

  • Registrácia

  Zaregistrovať nový účet

  Už máte účet?
  Prihlásiť sa - Resetovať heslo
  shopping_cart