#0308 B011

Bochemit Opti F (Optimal Forte ) zelený, 5 kg

79,19 €
55,43 € Zľava 30%
46,19 € bez DPH
S DPH
Bochemit Opti F (Optimal Forte ) zelený, 5 kg je koncentrovaný kvapalný fungicídny a insekticídny prípravok pre dlhodobú preventívnu ochranu dreva proti plesniam, drevokaznému hmyzu a hubám so zvýšenou odolnosťou proti vymývaniu z dreva. Vhodný na ochranu dreva v interiéri (strešné konštrukcie, podlahy) i exteriéru (strešné podbitie, pergoly, ploty). Výrobok po aplikácii vsakuje do dreva, na povrchu ošetreného dreva netvorí vrstvu, ošetrené drevo nezapácha. Bezfarebná variant nespôsobuje žltnutie dreva. Pri trvalom zabudovaní dreva v exteriéri (trieda použitia 3) je nutné ošetrené drevo následne prekryť vhodným krycím náterom (napr. Bochemit ® Estetik) Ochrana dreva - 3v1 proti drevokaznému hmyzu, drevokazným hubám a plesniam
B011
8595598704659
Množstvo

 • Condition: Výpredaj!
 • Condition: -30%
 • Available:  skladom
BOCHEMIE
 • Opýtať sa 
 • Otázka na produkt

  Bochemit Opti F (Optimal Forte ) zelený, 5 kg

  * Povinné polia!

  Odpovieme Vám čo najskôr, spravidla v priebehu pár hodín.

  Súhlasím so spracovaním osobných dát (čítať)

  Zavrieť

  5 kg = 285 m2

  Bochemit  Opti F  je koncentrovaný kvapalný fungicídny a insekticídny prípravok pre dlhodobú preventívnu ochranu dreva proti plesniam, drevokaznému hmyzu a hubám so zvýšenou odolnosťou proti vymývaniu z dreva. Vhodný na ochranu dreva v interiéri (strešné konštrukcie, podlahy) i exteriéru (strešné podbitie, pergoly, ploty). Výrobok po aplikácii vsakuje do dreva, na povrchu ošetreného dreva netvorí vrstvu, ošetrené drevo nezapácha. Bezfarebná variant nespôsobuje žltnutie dreva. Pri trvalom zabudovaní dreva v exteriéri (trieda použitia 3) je nutné ošetrené drevo následne prekryť vhodným krycím náterom (napr. Bochemit ®  Estetik) Ochrana dreva - 3v1 proti drevokaznému hmyzu, drevokazným hubám a plesniam

  koncentrovaný kvapalný fungicídny a insekticídny prípravok - silnejší koncentrát oproti starému baleniu
  dlhodobá preventívna ochrana dreva proti plesniam, drevokaznému hmyzu a hubám so zvýšenou odolnosťou proti vymývaniu z dreva.
  na ochranu dreva v interiéri (strešné konštrukcie, podlahy) a exteriéri (strešné podbitie, pergoly, ploty).
  vodou riediteľný prípravok na dlhodobú preventívnu ochranu drevených povrchov v exteriéri, aj interiéri.
  S Bochemit Opti F Prevence získate ochranu:

  proti hmyzu
  proti hubam
  proti plesňam
   
  Vlastnosti a vzhľad ošetreného dreva:

  Výrobok po nariedení vsakuje do dreva, na povrchu ošetreného dreva netvorí vrstvu, ošetrené drevo nezapácha. Nespôsobuje žltnutie dreva.

  POSTUP  A  APLIKÁCIA
  Aplikácia Bochemitu Optimal je možná náterom, postrekom alebo máčaním. Pred ošetrením je nevyhnutné odstrániť z povrchu dreva zvyšky kôry, starých náterov, či iných nečistôt. Ošetrenie dreva by sa malo realizovať pri teplotách +5 až +30 °. Je potrebné dbať na to, aby sa dosiahol rovnaký nános ochranného prostriedku na celom povrchu dreva. Počet aplikácií závisí od kvality dreva. K dosiahnutiu požadovaného vzhľadu je zvyčajne potreba jednej až dvoch aplikácií. Nasledujúca aplikácia sa realizuje až po zaschnuté tej predchádzajúcej ( v závislosti od podmienok 4-24 hod.).  Pri dreve, ktoré je trvale umiestnené v exteriéri je nevyhnutné ošetrené drevo prekryť vhodným krycím náterom. Životnosť uskutočnenej ochrany: interiér - časovo neobmedzená. Exteriér - minimálne 10 rokov.

  B011

  Súvisiace produkty

  (16 other products in the same category)

  • Registrácia

  Zaregistrovať nový účet

  Už máte účet?
  Prihlásiť sa - Resetovať heslo
  shopping_cart